معرفی سفیر یا نمایندگی
خبرها


میلاد نور دیده رضا، کعبه دل‏ها، حضرت معصومه علیهاالسلام خجسته باد!
معصومه فلسفه شيدايى است و غزل ماندن و بودن، معصومه نگين ايران است كه درقم، شهر اقامه مى درخشد . ای بانوی مطهر روز میلاد توست و تو روشنی به ما هدیه می‏دهی و ما با دستانی پر از روشنی، از این حُسن بازمی‏گردیم؛ با دل‏هایی که در حوضچه چشمانمان با آب دیده تطهیر شده است. خجسته باد میلاد بانوی قدسیه مطهره، فاطمه معصومه علیهاالسلام که بارگاه نورانی‏اش محل دایمی نزول فرشتگان بر زمین و دروازه بهشت است
 ٢٠:٠٥ - 1396/05/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
شهادت ششمين شمع روشنگر و وصي پيغمبر، تسليت و تعزيت باد
جان عاشقان و شیفتگان تو، در آتشی از ماتم می‏سوزد و شراره‏اش دنیا را می‏سوزاند. هق‏هق گریه، رخصت تسلیت‏گویی نمی‏دهد و طاقت شانه ‏ها را می‏گیرد. غم جانکاه تو را بر دل مجروح عاشقان تسلیت می‏گوییم.شهادت جانسوز رئیس مذهب شیعه امام جعفر صادق علیه السلام تسلیت باد
 ١٦:٤٩ - 1396/04/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
روز ایران، در اتاق بازرگانی چک، پتانسیل بازار ایران را نشان داد
بیش از 40 تن از تجار چکی در روز جمعه 30 ژوئن 2017 (10 تیرماه 96) در میز گردی با موضوع تجارت و فرصت های سرمایه گذاری در ایران، شرکت کردند. کل این برنامه به چند بخش تقسیم شده بود و اطلاعات اصلی در مورد بازار ایران و فرصت های کنونی برای شرکتهای چکی معرفی شده بود. البته موضوع حمایت مالی در تجارت با ایران کماکان به عنوان یک موضوع مهم مطرح است.
 ١٨:١٦ - 1396/04/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
ایران و توتال نخستین قرارداد جدید نفتی را برای توسعه فاز 11 پارس جنوبی امضا کردند
نخستین قرارداد جدید نفتی در پساتحریم بین شرکت ملی نفت و و کنسرسیوم بین المللی به رهبری شرکت نفتی توتال فرانسه برای توسعه فاز 11 پارس جنوبی به ارزش 4.8 میلیارد دلار امضا شد.
 ٢٠:٢٣ - 1396/04/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز تابستان با مزایده 5 شرکت و واگذاری سهام ذوب آهن
نخستین مزایده سازمان خصوصی سازی در سال جاری، 12 تیر ماه برگزار می شود و این بار سهام شرکت هایی که به دولت تعلق ندارد، به وکالت این سازمان برای فروش عرضه می شود. زغال سنگ البرز شرقی، هلیکوپتری ایران، بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، ماشین سازی لرستان و گروه صنعتی ایدرو لندرا پنج شرکتی هستند که قرار است سازمان خصوصی سازی به نمایندگی از صاحبان سهام، برای فروش عرضه شوند و در کنار آن 77 تخته فرش نیز به مزایده گذاشته می شود.
 ١٤:١٦ - 1396/04/09 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر