معرفی سفیر یا نمایندگی
خبرها


شهادت حضرت باقرالعلوم علیه السلام تسلیت باد
تنهاترین غر یب دیار مدینه بود او مرد علم و زهد و وقار و سکینه بود صد باب علم از کلماتش گشوده شد در بین عالمان به خدا بی قرینه بود شهادت امام محمد باقر (ع) تسلیت باد
 ٢١:٠٢ - 1397/05/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
محکومیت حمله هوایی اخیر به اتوبوس حامل کودکان یمنی از سوی جمهوری چک
وزارت امور خارجه جمهوری چک در واکنش به حمله هوایی اخیر ائتلاف سعودی به اتوبوس حامل کودکان در یمن که به شهادت و مجروح شدن جمع زیادی از آنان منجر شده را با انتشار توئیتی این حمله را غیر قابل قبول خواند و آنرا محکوم کرد .
 ٢٠:١٣ - 1397/05/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
افزایش تعداد گردشگران خارجی به جمهوری چک
تعداد گردشگران خارجی وارده به جمهوری چک در سه ماهه دوم سال جاری به 5/5 میلیون نفر افزایش یافته است .این آمار از سوی اداره گردشگری جمهوری چک بر اساس حضور تعداد گردشگران در هتلها ، خوابگاهها و اردوگاههای تفریحی اعلام شده است . بر اساس این آمار در فصل تعطیلات در جمهوری چک این میزان 9/7 درصد مربوط به گردشگران داخلی و 6/1 درصد مربوط به گردشگران خارجی میباشد. بیشترین آمار گردشگران خارجی از آلمان بوده که یک پنجم بازدیدکنندگان را تشکیل میدهد و بعد از آن اسلواکی وچین اعلام شده است . تعداد گردشگران خارجی در طول 5 سال گذشته به مرور افزایش چشمگیری داشته است .
 ١٧:٢١ - 1397/05/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
شهادت مظهر جود و سخا و علم و معرفت، امام جواد(ع) تسلیت و تعزیت.
آن روز، بغداد بود و نهمین خورشید ولایت که غریبانه به همجواری «جد» غریبش می‌رفت؛ به همجواری کسی که تلخی خاطره هایش را زندان های هارون، همواره به یاد می‌آورند. سلام بر امام جواد (ع) که «جود» قطره ای بود در پیشانی بلندش و «علم» غنچه ای بود از گلستانِ وجودش و «حلم» گوهری بود از گنجینه فضایلش.شهادت غریبانه ی امام مسموم، جواد مظلوم(ع) بر شما تسلیت باد.
 ١٦:٤٩ - 1397/05/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
میلاد شمس الشموس خسرو اقلیم طوس شاه انیس النفوس بر تمامی عاشقان گنبد زرد رضا(ع) تهنیت باد.
نخل ها قيام كرده اند. رشته كوه هاي زاگرس برخاسته اند به استقبال. قدم بر فرش بال هاي ملائك بگذار؛ اين‌جا سرزمين عاشقان آل‌ علي است. بر شانه هاي بلند خراسان بنشين تا آنان‌كه مصطفي(صلی الله علیه و آله وسلم) را نديده اند، به عصمت چشم هايت ايمان بياورند؛‌تا آنان‌كه مرتضي(علیه السلام) را نديده اند،‌اوصاف بلندش را در قامت رضا(علیه السلام) بنگرند. كرم نما و فرود آ تا موج هاي سرخ كارون از زير قدم هايت بجوشد! دست بر سر و روي باغچه ها بكش؛ بلكه درختچه هاي بادام جوانه بزنند، بلكه رودخانه اي آبي از دل سنگ هاي سياه بيرون بتراود! میلاد شمس الشموس خسرو اقلیم طوس شاه انیس النفوس بر تمامی عاشقان گنبد زرد رضا(ع) تهنیت باد
 ٢١:٣١ - 1397/05/02 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر